š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



DKNY Atlantic Avenue Grey Modern Indoor Area Rug
| Colors: | Gray |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: High Pile / Warp: High Pile |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.71" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.71" |
Select Title
From $73.15
Original: $209.00
-65%DKNY Atlantic Avenue Grey Modern Indoor Area Rugā
$209.00
$73.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Gray |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: High Pile / Warp: High Pile |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.71" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.71" |























