š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






DKNY Pure Framework Sand Modern Indoor Area Rug
| Colors: | Sandstone |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Wool / Warp: Recycled Cotton/Latex |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.75" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.75" |
Select Title
From $36.05
Original: $103.00
-65%DKNY Pure Framework Sand Modern Indoor Area Rugā
$103.00
$36.05Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Sandstone |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Wool / Warp: Recycled Cotton/Latex |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.75" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.75" |























