š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Dolan Area Rug
| Collection: | Dolan |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Charcoal, Teal, Mustard, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.51" |
Select Title
From $66.15
Original: $189.00
-65%Dolan Area Rugā
$189.00
$66.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Dolan |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Charcoal, Teal, Mustard, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.51" |























