š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now













Doli Area Rug - Clearance
| Collection: | Doli |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Black, Charcoal, Cream, Dark Red |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100% RecycledPETYarn / Warp: 100% RecycledPETYarn |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |
| Fringe Length: | 3" |
Select Title
From $69.00
Doli Area Rug - Clearanceā
$69.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Doli |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Black, Charcoal, Cream, Dark Red |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100% RecycledPETYarn / Warp: 100% RecycledPETYarn |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |
| Fringe Length: | 3" |























