š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Domalanoan Area Rug
| Collection: | Domalanoan |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream, Peach, Pale Blue, Light Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% Viscose, 30% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.8" |
| Fringe Length: | 1" |
Select Title
From $34.65
Original: $99.00
-65%Domalanoan Area Rugā
$99.00
$34.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Domalanoan |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream, Peach, Pale Blue, Light Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% Viscose, 30% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.8" |
| Fringe Length: | 1" |























