š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now


Donae Area Rug
| Collection: | Donae |
|---|---|
| Colors: | Beige, Mustard, Olive, Medium Gray, Medium Brown |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
| Fringe Length: | 0.5" |
Select Title
From $34.65
Original: $99.00
-65%Donae Area Rugā
$99.00
$34.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Donae |
|---|---|
| Colors: | Beige, Mustard, Olive, Medium Gray, Medium Brown |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
| Fringe Length: | 0.5" |























