



Feizy Dryden Transitional Abstract - Blue/Green/Silver Area Rug - Clearance
| Collection: | Dryden |
|---|---|
| Colors: | Blue, Green, Silver Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: Viscose, Wool / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Transitional,Industrial,Casual |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
Original: $749.00
-65%$749.00
$262.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Dryden |
|---|---|
| Colors: | Blue, Green, Silver Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: Viscose, Wool / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Transitional,Industrial,Casual |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |























