





Feizy Duprine Transitional Stripes - Gray/Ivory Area Rug
| Collection: | Duprine |
|---|---|
| Colors: | Gray, Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: PET, Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Transitional,Casual,Nautical & Coastal |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
Original: $99.00
-65%$99.00
$34.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Duprine |
|---|---|
| Colors: | Gray, Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: PET, Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Transitional,Casual,Nautical & Coastal |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |























