š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now




Eastpoint Area Carpet - Clearance
| Collection: | Eastpoint |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Cream, Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% Wool, 30% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
Select Title
From $119.00
Eastpoint Area Carpet - Clearanceā
$119.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Eastpoint |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Cream, Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% Wool, 30% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |























