š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Ebru Area Rug - Clearance
| Collection: | Ebru |
|---|---|
| Colors: | Black, Beige, Medium Gray, Gray, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.46" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.57" |
Select Title
From $48.65
Original: $139.00
-65%Ebru Area Rug - Clearanceā
$139.00
$48.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ebru |
|---|---|
| Colors: | Black, Beige, Medium Gray, Gray, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.46" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.57" |























