




Feizy Eden Modern Abstract - Ivory/Blue/Purple Area Rug
| Collection: | Eden |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Blue, Purple |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100%Polypropylene / Warp: Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Contemporary,Industrial,Bohemian & Eclectic |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.47" |
Original: $89.00
-65%$89.00
$31.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Eden |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Blue, Purple |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100%Polypropylene / Warp: Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Contemporary,Industrial,Bohemian & Eclectic |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.47" |























