š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Feizy Eden Modern Color Block - Ivory/Blue/Green Area Rug
| Collection: | Eden |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Blue, Green |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100%Polypropylene / Warp: Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Contemporary,Bohemian & Eclectic,Casual |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.47" |
Select Title
From $31.15
Original: $89.00
-65%Feizy Eden Modern Color Block - Ivory/Blue/Green Area Rugā
$89.00
$31.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Eden |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Blue, Green |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100%Polypropylene / Warp: Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Contemporary,Bohemian & Eclectic,Casual |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.47" |























