š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Edgely Area Rug - Clearance
| Collection: | Edgely |
|---|---|
| Colors: | Tan, Black, Gray, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 50% Jute, 50% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
| Fringe Length: | 4" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Edgely Area Rug - Clearanceā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Edgely |
|---|---|
| Colors: | Tan, Black, Gray, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 50% Jute, 50% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
| Fringe Length: | 4" |























