







Feizy Edgemont Modern Abstract - Blue/Purple/Ivory Area Rug - Clearance
| Collection: | Edgemont |
|---|---|
| Colors: | Blue, Purple, Ivory |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Polypropylene, Polyester / Warp: Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary,Casual |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Original: $199.00
-65%$199.00
$69.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Edgemont |
|---|---|
| Colors: | Blue, Purple, Ivory |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Polypropylene, Polyester / Warp: Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary,Casual |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























