š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now











Edmundston Area Rug
| Collection: | Edmundston |
|---|---|
| Colors: | Black, Mustard, Camel, Blue, Denim, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.37" |
| Fringe Length: | 0.4" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%Edmundston Area Rugā
$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Edmundston |
|---|---|
| Colors: | Black, Mustard, Camel, Blue, Denim, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.37" |
| Fringe Length: | 0.4" |























