š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Edyta Area Rug - Clearance
| Collection: | Edyta |
|---|---|
| Colors: | Cream, Black |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 90% Wool, 10% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |
Select Title
From $49.00
Edyta Area Rug - Clearanceā
$49.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Edyta |
|---|---|
| Colors: | Cream, Black |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 90% Wool, 10% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |























