š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Elena Area Rug - Clearance
| Collection: | Elena |
|---|---|
| Colors: | Mustard, Olive, Dark Red, Blue, Rust |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
| Fringe Length: | 0.5" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%Elena Area Rug - Clearanceā
$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Elena |
|---|---|
| Colors: | Mustard, Olive, Dark Red, Blue, Rust |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
| Fringe Length: | 0.5" |























