






Feizy Elias Modern Abstract - Brown/Blue/Tan Area Rug
| Collection: | Elias |
|---|---|
| Colors: | Dark Red, Blue, Tan |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: Viscose, Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary,Bohemian & Eclectic |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Original: $219.00
-65%$219.00
$76.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Elias |
|---|---|
| Colors: | Dark Red, Blue, Tan |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: Viscose, Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary,Bohemian & Eclectic |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























