š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now


Elise Area Rug - Clearance
| Collection: | Elise |
|---|---|
| Colors: | Beige, Off White, Gray, Medium Brown, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
Select Title
From $38.15
Original: $109.00
-65%Elise Area Rug - Clearanceā
$109.00
$38.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Elise |
|---|---|
| Colors: | Beige, Off White, Gray, Medium Brown, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |























