š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Eliseo Olive Area Rug
| About: | Enhance your space with this thoughtfully crafted piece. This piece is crafted from Polypropylene using machine woven construction available in Sage Green Made in Turkey. |
|---|---|
| Collection: | Eliseo |
| Colors: | Olive |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 50% Polypropylene / Face: 50% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Geometric |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |
Select Title
From $45.15
Original: $129.00
-65%Eliseo Olive Area Rugā
$129.00
$45.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| About: | Enhance your space with this thoughtfully crafted piece. This piece is crafted from Polypropylene using machine woven construction available in Sage Green Made in Turkey. |
|---|---|
| Collection: | Eliseo |
| Colors: | Olive |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 50% Polypropylene / Face: 50% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Geometric |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |























