


Feizy Ella Transitional Geometric - Gray/Ivory Area Rug - Clearance
| Collection: | Ella |
|---|---|
| Colors: | Gray, Ivory |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: 100%Wool / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Bohemian,Casual |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Original: $359.00
-65%$359.00
$125.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ella |
|---|---|
| Colors: | Gray, Ivory |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: 100%Wool / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Bohemian,Casual |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























