š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now














Ellisburg Striped Cream Faux Silk Rug - Clearance
| Collection: | Ellisburg |
|---|---|
| Colors: | Cream, Black, Beige |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: 70% Viscose, 30% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.6" |
Select Title
From $34.65
Original: $99.00
-65%Ellisburg Striped Cream Faux Silk Rug - Clearanceā
$99.00
$34.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ellisburg |
|---|---|
| Colors: | Cream, Black, Beige |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: 70% Viscose, 30% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.6" |























