





Feizy Ellyse Transitional Animal Print - Silver/Brown Area Rug - Clearance
| Collection: | Ellyse |
|---|---|
| Colors: | Silver Gray, Dark Red |
| Construction: | Power Loomed |
| Material: | Face: 100%Cowhide |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Transitional,Cabin & Lodge |
| Backing: | N/A |
| Made In: | Argentina |
| Thickness: | 0.25" |
Original: $559.00
-65%$559.00
$195.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ellyse |
|---|---|
| Colors: | Silver Gray, Dark Red |
| Construction: | Power Loomed |
| Material: | Face: 100%Cowhide |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Transitional,Cabin & Lodge |
| Backing: | N/A |
| Made In: | Argentina |
| Thickness: | 0.25" |























