š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now











Elsah Area Rug - Clearance
| Collection: | Elsah |
|---|---|
| Colors: | Black, Olive, Tan, Peach, Dark Brown, Beige |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 70% Viscose, 30% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.6" |
Select Title
From $39.00
Elsah Area Rug - Clearanceā
$39.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Elsah |
|---|---|
| Colors: | Black, Olive, Tan, Peach, Dark Brown, Beige |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 70% Viscose, 30% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.6" |























