š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now












Elvi Area Rug - Clearance
| Collection: | Elvi |
|---|---|
| Colors: | Gray, Cream, Charcoal, Light Slate |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Select Title
From $13.65
Original: $39.00
-65%Elvi Area Rug - Clearanceā
$39.00
$13.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Elvi |
|---|---|
| Colors: | Gray, Cream, Charcoal, Light Slate |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |























