š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Elvins Area Rug - Clearance
| Collection: | Elvins |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Dark Brown, Burnt Orange, Medium Brown, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.36" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Egypt |
| Thickness: | 0.36" |
Select Title
From $17.15
Original: $49.00
-65%Elvins Area Rug - Clearanceā
$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Elvins |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Dark Brown, Burnt Orange, Medium Brown, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.36" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Egypt |
| Thickness: | 0.36" |























