








Feizy Emory Modern Abstract - Gray/Taupe/Ivory Area Rug - Clearance
| Collection: | Emory |
|---|---|
| Colors: | Gray, Taupe, Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100%Viscose / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Contemporary,Luxury & Glam,Casual |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Original: $1,149.00
-65%$1,149.00
$402.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Emory |
|---|---|
| Colors: | Gray, Taupe, Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100%Viscose / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Contemporary,Luxury & Glam,Casual |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























