š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Enfys Area Rug - Clearance
| Collection: | Enfys |
|---|---|
| Colors: | Beige, Dark Brown, Medium Gray, Medium Brown, Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 65% Wool, 35% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
| Fringe Length: | 0.5" |
Select Title
From $27.65
Original: $79.00
-65%Enfys Area Rug - Clearanceā
$79.00
$27.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Enfys |
|---|---|
| Colors: | Beige, Dark Brown, Medium Gray, Medium Brown, Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 65% Wool, 35% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
| Fringe Length: | 0.5" |























