🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






















Enhaut 3D Outdoor Area Rug - Clearance
| Collection: | Enhaut |
|---|---|
| Colors: | Tan, Teal, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.14" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Select Title
From $49.00
Enhaut 3D Outdoor Area Rug - Clearance—
$49.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Enhaut |
|---|---|
| Colors: | Tan, Teal, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.14" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |























