š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now










Paatan Luxe Floral Oushaq Area Rug
| Collection: | Erzincan |
|---|---|
| Colors: | Blue, Cream, Gray, Dark Red, Dusty Coral, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.78" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.87" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%Paatan Luxe Floral Oushaq Area Rugā
$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Erzincan |
|---|---|
| Colors: | Blue, Cream, Gray, Dark Red, Dusty Coral, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.78" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.87" |























