š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Esenler Modern Shag Carpet - Clearance
| Collection: | Esenler |
|---|---|
| Colors: | Blue, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 80% Polyester, 20% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.46" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.57" |
Select Title
From $109.00
Esenler Modern Shag Carpet - Clearanceā
$109.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Esenler |
|---|---|
| Colors: | Blue, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 80% Polyester, 20% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.46" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.57" |























