š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now









Esk Area Rug - Clearance
| Collection: | Esk |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Teal, Gray, Navy, Taupe, Lime Green |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | Egypt |
| Thickness: | 0.35" |
Select Title
From $49.00
Esk Area Rug - Clearanceā
$49.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Esk |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Teal, Gray, Navy, Taupe, Lime Green |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | Egypt |
| Thickness: | 0.35" |























