


Feizy Estelle Transitional Animal Print - White/Black/Gray Area Rug - Clearance
| Collection: | Estelle |
|---|---|
| Colors: | White, Black, Gray |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100%Leather / Warp: Felt |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Transitional,Farmhouse,Cabin & Lodge |
| Backing: | Felt |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
Original: $199.00
-65%$199.00
$69.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Estelle |
|---|---|
| Colors: | White, Black, Gray |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100%Leather / Warp: Felt |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Transitional,Farmhouse,Cabin & Lodge |
| Backing: | Felt |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |























