🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



















Ezio Boutique Washable Rug - Clearance
| Collection: | Ezio |
|---|---|
| Colors: | Rust, Mustard, Off White, Navy, Light Blue, Olive |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.13" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Polyester |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Ezio Boutique Washable Rug - Clearance—
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ezio |
|---|---|
| Colors: | Rust, Mustard, Off White, Navy, Light Blue, Olive |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.13" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Polyester |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |























