š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now




Faithful AWFAI-9013 Clearance Rug - Clearance
| Collection: | Mato |
|---|---|
| Colors: | Denim, Light Blue, Navy, Blue |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
$83.65
Original: $239.00
-65%Faithful AWFAI-9013 Clearance Rug - Clearanceā
$239.00
$83.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Mato |
|---|---|
| Colors: | Denim, Light Blue, Navy, Blue |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |























