š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Faithful 8x10 Charcoal Wool Rug - Clearance
| Collection: | Diara |
|---|---|
| Colors: | Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $27.65
Original: $79.00
-65%Faithful 8x10 Charcoal Wool Rug - Clearanceā
$79.00
$27.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Diara |
|---|---|
| Colors: | Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |























