š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Farica Area Rug
| Collection: | Farica |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Light Taupe, Cream |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $97.65
Original: $279.00
-65%Farica Area Rugā
$279.00
$97.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Farica |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Light Taupe, Cream |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























