š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now









Faris Area Rug - Clearance
| Collection: | Faris |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Medium Gray, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.67" |
| Styles: | Contemporary |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.79" |
Select Title
From $49.00
Faris Area Rug - Clearanceā
$49.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Faris |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Medium Gray, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.67" |
| Styles: | Contemporary |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.79" |























