š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Fatih Washable Area Rug
| Collection: | Fatih |
|---|---|
| Colors: | Beige, Charcoal, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Chenille-Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.03" |
| Styles: | Traditional Vintage |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.07" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Fatih Washable Area Rugā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Fatih |
|---|---|
| Colors: | Beige, Charcoal, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Chenille-Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.03" |
| Styles: | Traditional Vintage |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.07" |























