š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
















Fauci Diamond Checkered Area Rug
| Collection: | Fauci |
|---|---|
| Colors: | Cream, Charcoal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.51" |
| Styles: | Geometric |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |
Select Title
From $79.00
Fauci Diamond Checkered Area Rugā
$79.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Fauci |
|---|---|
| Colors: | Cream, Charcoal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.51" |
| Styles: | Geometric |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |























