






Feizy Alford Modern Solid Textured Diamond Mosaic - Ivory/Tan Area Rug
| Collection: | Alford |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Tan |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 100%Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary,Scandinavian,Natural |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Original: $259.00
-65%$259.00
$90.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Alford |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Tan |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 100%Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary,Scandinavian,Natural |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























