







Feizy Coda Modern Abstract Distressed Vertical Brushstrokes - Black/White Area Rug
| Collection: | Coda |
|---|---|
| Colors: | Black, White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: Wool, Viscose / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary,Industrial,Transitional,Bohemian |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |
Original: $279.00
-65%$279.00
$97.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Coda |
|---|---|
| Colors: | Black, White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: Wool, Viscose / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary,Industrial,Transitional,Bohemian |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |























