





Feizy Highview Modern Stripes Linen Texture Stripes - Gray/Ivory Area Rug
| Collection: | Highview |
|---|---|
| Colors: | Gray, Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100%Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Contemporary,Casual |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Original: $219.00
-65%$219.00
$76.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Highview |
|---|---|
| Colors: | Gray, Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100%Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Contemporary,Casual |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























