




Feizy Kano Transitional Diamond Distressed Cracked Mosaic - Ivory/Gray/Taupe Area Rug
| Collection: | Kano |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Gray, Taupe |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Polypropylene, Polyester / Warp: Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.41" |
| Styles: | Transitional,Casual,Bohemian & Eclectic |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.41" |
Original: $109.00
-65%$109.00
$38.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Kano |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Gray, Taupe |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Polypropylene, Polyester / Warp: Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.41" |
| Styles: | Transitional,Casual,Bohemian & Eclectic |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.41" |























