






Feizy Parker Transitional Abstract Distressed Vertical Stripe - Tan/Ivory/Brown Area Rug
| Collection: | Parker |
|---|---|
| Colors: | Tan, Ivory, Dark Red |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Viscose, Polyester / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Transitional,Casual |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |
Original: $159.00
-65%$159.00
$55.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Parker |
|---|---|
| Colors: | Tan, Ivory, Dark Red |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Viscose, Polyester / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Transitional,Casual |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |























