







Feizy Saphir Mira Modern Geometric Interlocking Hexagonal Grid - Blue/Green/White Area Rug - Clearance
| Collection: | Saphir Mira |
|---|---|
| Colors: | Blue, Green, White |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Viscose, Polyester / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Contemporary,Mid-Century Modern |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |
Original: $179.00
-65%$179.00
$62.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Saphir Mira |
|---|---|
| Colors: | Blue, Green, White |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Viscose, Polyester / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Contemporary,Mid-Century Modern |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |























