







Feizy Fillmore Transitional Medallion - Red/Ivory/Gold Area Rug
| Collection: | Fillmore |
|---|---|
| Colors: | Red, Ivory, Gold |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 100%Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Original: $219.00
-65%$219.00
$76.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Fillmore |
|---|---|
| Colors: | Red, Ivory, Gold |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 100%Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |























