





Feizy Finley Modern Solid - Silver Area Rug
| Collection: | Finley |
|---|---|
| Colors: | Silver Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 100%PET |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary,Casual |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |
Original: $199.00
-65%$199.00
$69.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Finley |
|---|---|
| Colors: | Silver Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 100%PET |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary,Casual |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |























