



Feizy Fiona Transitional Geometric - Brown/Ivory/Gray Area Rug - Clearance
| Collection: | Fiona |
|---|---|
| Colors: | Dark Red, Ivory, Gray |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100%Viscose / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.22" |
| Styles: | Transitional,Bohemian & Eclectic,Bohemian |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.22" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Fiona |
|---|---|
| Colors: | Dark Red, Ivory, Gray |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100%Viscose / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.22" |
| Styles: | Transitional,Bohemian & Eclectic,Bohemian |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.22" |























