š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now













Flat Area Rug - Clearance
| Collection: | Flat |
|---|---|
| Colors: | Black, Light Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 65% Wool, 35% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.8" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Flat Area Rug - Clearanceā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Flat |
|---|---|
| Colors: | Black, Light Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 65% Wool, 35% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.8" |























